wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Reklamacje / zwroty
Kontakt
 • Devexpert
  NIP: 727-261-94-21

 • E-mail:sklep@twojeozdabianie.pl
 • Telefon519-315-478
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Reklamacje / zwroty

Dane do składania reklamacji
Devexpert
Jęczmienna 7
94-202 Łódź

telefon: 519-315-478
email:
ul. Jęczmienna 7 
94-202 Łódź
NIP: 727-261-94-21
REGON: 100838243  
   
Adres email: sklep@twojeozdabianie.pl 

Formularze odstąpienia, reklamacji
» Formularz odstąpienia od umowy sprzedaży
» Formularz odstąpienia od umowy świadczenia usługi
» Formularz reklamacji towaru
» Formularz reklamacji usług
» Pouczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży
» Pouczenie o odstąpieniu od umowy świadczenia usług

 
Pozasądowe sposoby rozstrzygania reklamacji i dochodzenia roszczeń
 1. Klient będący konsumentem* posiada m.in. następujące możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:
  1. jest uprawniony do zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy Sprzedaży.
  2. jest uprawniony do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem, a Sprzedawcą.
  3. może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Klientem, a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane są pod przez Federację Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707 oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem email porady@dlakonsumentow.pl.
  4. może złożyć swoją skargę za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/
* Konsument – osoba fizyczna nie prowadzaca dzialalnosci gospodarczej zawierajaca ze Sprzedawca umowe w ramach Sklepu, a takze osoba fizyczna prowadzaca dzialalnosc gospodarcza, która zawiera ze Sprzedawca umowe w ramach Sklepu, a przedmiot tej umowy nie jest zwiazany bezposrednio z jej dzialalnoscia gospodarcza lub zawodowa (nie jest zwiazany ze specjalizacja wynikajaca z ewidencji CEIDG)
 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl